Update werkzaamheden Koninginneweg en Stationsplein

01-06-2026

We zijn al een paar maanden bezig met de werkzaamheden aan het riool, kabels en leidingen in de Stationsstraat, Koninginneweg en Stationsplein. Inmiddels zijn belangrijke stappen gezet en een deel van het werk is afgerond. Tijd voor een update!

Rioolwerkzaamheden

De werkzaamheden aan het riool in de Stationsstraat en de Koninginneweg zijn grotendeels klaar. Dit was een flinke klus, omdat het oude riool vervangen is door een nieuw systeem. Hierbij worden regenwater en afvalwater niet meer samen afgevoerd, maar apart. Dat is beter voor het milieu en maakt het systeem klaar voor de toekomst.

Een ingewikkeld onderdeel was de aansluiting bij de Paardengang. Hier moest het nieuwe riool worden gekoppeld aan het bestaande riool. Dit is zorgvuldig gedaan en werkt goed.

Voorbereid op de toekomst

Ook is er alvast rekening gehouden met toekomstige ontwikkelingen, zoals de bouw van blokken 4 tot en met 7. Het riool in de Koninginneweg wordt later nog helemaal vervangen. Dat kan nu nog niet, omdat nog niet alle grond en gebouwen beschikbaar zijn. We hebben het werk nu zo uitgevoerd dat dit later makkelijker kan.

 

Hoe nu verder

In de komende periode gaan we verder met het afronden van de werkzaamheden aan kabels en leidingen.

We realiseren ons dat de werkzaamheden overlast hebben gegeven. Bedankt voor het begrip en de medewerking!

Afbeeldingen

Cookie-instellingen